«

»

Aug 29 2019

1st InterBioMed Young Scientists Forum

W imieniu komitetu oOutlook-Outlook-firganizacyjnego, mamy przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w „1st InterBioMed Young Scientists Forum”, który odbędzie się w dniach 14-15 października 2019 r. w Centrum Zawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT) w Warszawie.

Głównym założeniem organizacji dwudniowego forum jest wyeksponowanie i zaprezentowanie nowych idei we współczesnej inżynierii biomedycznej. Dodatkowo, sympozjum przyczyni się do intensywnej współpracy między młodymi naukowcami przed i po studiach doktoranckich, a także umożliwi na wymianę poglądów na temat nowoczesnych rozwiązań i odkryć w bioinżynierii. Jesteśmy przekonani o tym, że organizacja tego rodzaju sympozjum z zakresu różnych nauk biomedycznych zainicjuje skuteczną współpracę między naukowcami, lekarzami oraz przedstawicielami przemysłu w inżynierii biomedycznej. Dzięki czemu 1st InterBioMed Young Scientists Forum przyczyni się do dyskusji na temat najnowszych trendów i koncepcji w inżynierii biomedycznej. Zgodnie z ustalonym harmonogramem forum, zostały przewidziane główne wykłady zaproszonych gości oraz sesje tematyczne młodych naukowców i przedstawicieli przemysłu biomedycznego.

W celu rejestracji uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego Registration Form i przesyłanie streszczenia według schematu zamieszczonego na stronie forum webpage na adres: interbiomed.pw@gmail.com do dnia 30 Września 2019 r.

Harmonogram forum i wszystkie niezbędne informacje zamieszczone są stronie internetowej wydarzenia „1st InterBioMed Young Scientists Forum” webpage, uczestnictwo w forum nie jest objęte opłatą konferencyjną.

Oczekujemy wysokiej frekwencji podczas „1st InterBioMed Young Scientists Forum”
i zapraszamy serdecznie do wzięcia w nim udziału.